Stanion #CSR2125NCH
MFG #CSR2125N
UPC #782114019733
Stanion #CSR2125NCH
MFG #CSR2125N
UPC #782114019733
Please register or log in to add items to your cart.
Product Overview
BrandEATON
Amperage Rating125 A
Country of OriginDO
Dimensions3.1 in L x 2 in W x 3.1 in H